Bizi Tanıyın

Gurmelon, büyük şehirlerde yaşayan insanların, günümüzde doğal ve taze gıdalara zor olan erişimlerini kolaylaştırmak adına, 1991 yılından beri inşaat, turizm, iç ve dış ticaret, teknoloji ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız tarafından hayata geçirilmiştir.

Siz değerli müşterilerimizin en taze ve en doğal ürünlerden mahrum kalmaması için, sitemizde sunduğumuz tüm ürünlerimizi yörelerinde titizlikle arayıp buluyoruz, aralarından sizler için en iyisi olduğuna inandığımız ve standartlarımıza en uygun olanları özenle seçiyoruz.

İşinde ustalaşmış, hijyene ve lezzete çok önem veren, kalitesinden ödün vermeyen üreticilerden topladığımız bu muhteşem ürünleri, en kısa zamanda, en sağlıklı şekilde kapınıza kadar getiriyoruz. Sepetinize attığınız ürünleri, Ankara içinde haftanın 6 günü kolay ve esnek teslimat seçenekleriyle kendi araçlarımızla teslim ediyoruz.

Özel paketleme çözümlerimizle, birbirinden çeşitli yöresel lezzetlerimizi, en doğal ve en taze şekilde sizlere ulaştırmak için çok çalışıyoruz. 30 yıldır müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz şirketimizde, aynı güven ve aynı kalite anlayışıyla siz değerli müşterilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. Memnuniyetinizi güvence altına almak adına, Mutlu Müşteri Ekibimiz ile mesai saatleri içerisinde 0506 891 8888 numaralı telefonu arayarak veya info [@] gurmelon.com adresine mail atarak bizimle hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz; günümüzün bu yoğun temposunda, taze ve doğal gıdalara erişimizi kolaylaştırmak, üzerinizdeki yükü hafifletmek ve yüzünüzü güldürürken memnuniyetinizi sonuna kadar kazanmaktır.

Yöresinden taptaze beslenin, güzel yaşayın!