Fıstıklı Hurmalı Helva | Gurmelon
  • Fıstıklı Hurmalı Helva | Gurmelon
  • Hurmatat Fıstıklı Hurmalı Helva | Gurmelon

Fıstıklı Hurmalı Helva 400 Gr

52,00 TL
Vergi dahil

Fıstıklı hurmalı helvayı diğer helvalardan ayıran en büyük özelliği şeker yerine sadece hurma suyu kullanılarak üretilmesidir.

Adet
Üzgünüz, bu ürünümüz çok talep gördüğünden hemen tükendi!

Sağlıklı, güvenilir alışveriş Sadece Ankara içi dağıtım 120TL üzeri ücretsiz teslimat

Aynı gün teslim

WhatsApp Sipariş Hattı Telefon Sipariş Hattı

Fıstıklı hurmalı helva şeker yerine sadece hurma suyu kullanılarak üretilir. Katkısız ve koruyucusuz olan hurmalı fıstıklı helva içerisinde tahin, hurma suyu, Antep fıstığı, çöven suyu ve limon suyu bulunmaktadır. Emülgatör kullanılmadan üretilmektedir. Bilinen helva lifli ve besleyici yapısını gösteren şekersiz helva, daha sağlıklı ve daha besleyici olma özelliği ile şeker ile yapılan helvalardan daha kalitelidir.Şeker yerine sadece hurma suyu kullanılarak üretimi yapılır. Katkısız ve koruyucusuz olan hurmalı sade helva içerisinde tahin, hurma suyu, çöven suyu ve limon suyu bulunmaktadır. Emülgatör kullanılmadan üretilmektedir. Bilinen helva lifli ve besleyici yapısını gösteren şekersiz helva, daha sağlıklı ve daha besleyici olma özelliği ile şeker ile yapılan helvalardan daha kalitelidir.

İçindekiler:
Antep fıstığı, tahin, hurma suyu, çöven suyu ve limon suyu.

Kullanım Önerileri:
Direkt olarak tüketilebilir.

Saklama Koşulları:
Serin ve kuru bir yerde saklayınız. Helvanın ambalajı açıldıktan sonra tekrar ağzını sıkı bir biçimde kapatarak istenilen özelliklerini kaybetmesini engelleyebilirsiniz. Güneş ışığından uzak tutunuz, üzerine ağır bir yük koymayarak ezilmesini engelleyiniz.

PKMZ003
chat Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.