Organik Süzme Çiçek Balı 850 Gr | Sarıcalı
  • Organik Süzme Çiçek Balı 850 Gr | Sarıcalı
  • Sarıcalı Organik Süzme Çiçek Balı 850 Gr
  • Sarıcalı Organik Süzme Çiçek Balı 850 Gr

Organik Süzme Çiçek Balı 850 Gr

295,00 TL
Vergi dahil

Faydasını saymakla bitiremeyeceğimiz Çamlıdere Organik Süzme Çiçek Balımızı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Adet
Üzgünüz, bu ürünümüz çok talep gördüğünden hemen tükendi!

Sağlıklı, güvenilir alışveriş Sadece Ankara içi dağıtım 120TL üzeri ücretsiz teslimat

Aynı gün teslim

WhatsApp Sipariş Hattı Telefon Sipariş Hattı

Son zamanlarda fazlasıyla duyduğumuz sahte bal haberlerinden sonra tüketmeye korktuğumuz fakat faydalarınıda saymakla bitiremeyeceğimiz Organik Süzme Bal'ı siz değerli müşterilerimize ulaştırabilmek için çok çalıştık, araştırdık, gittik, geldik ve en sonunda organik bal üretimi için eşsiz bir yer olan Çamlıdere'yi keşfettik.

Çamlıdere balının en önemli iki özelliği aroması ve organik olmasıdır. Üretildiği bölgede tarım arazilerinin olmaması, bundan dolayı kimyasal hiçbir ilaçlamanın olmaması, çevrenin tamamen yem yeşil ormanlarla kaplı olması Ankara Tarım İl Müdürlüğünüde harekete geçirmiş ve bu doğrultuda bölgede bal konusunda ilk ve tek olan Kuzey Ankara Havzası Organik Arıcılık Projesini başlatmış.

Bizde siz kıymetli müşterilerimiz için bu saklı kalmış güzelliğin içinde bal ve arıcılık konusunda uzman bir aile tarafından üretilen balları, hasat edildiği günlerdeki tazeliğiyle sizlere ulaştırmak için çok çalışıyoruz. Organik Süzme Çiçek Bal'ımızı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

İçindekiler:
Bal

Kullanım Önerileri:
1 Yaşından küçük bebeklerin bal ve bal içeren ürünleri tüketmeleri sakıncalı olabilir. Yetişkinler için direkt tüketim için uygundur.

Saklama Koşulları:
Oda sıcaklığında ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Doğal olduğundan kristalize olabilir. 45 derecede çözülebilir veya doğal haliyle tüketilebilir. Besin değerlerinde farklılık yaratacağından yüksek ısı ve parlak ışıktan uzak tutunuz.

BALS001
chat Yorumlar (2)
Ürün Puanı
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.